Skip to content

O nás

Firma SEKAS-Install s.r.o. vznikla v roku 2015. Činnosť firmy sa postupne rozvynula na výrobu rozvádzačov, kompletnú elektroinštaláciu zariadení/strojov/liniek a mechanickú výstavbu konštrukcií liniek v oblasti automatizácie výroby a to hlavne pre automobilový priemysel. Náš kolektív využíva dlhoročné skúsenosti získané prácou na projektoch pre renomované spoločnosti pôsobiacé v oblasti priemyselnej automatizácie. V súčastnosti naša firma disponuje priestormi pre administratívu a výrobu o rozlohe viac ako 1200m2.

Našou prijoritou je spokojnosť zákazníka, maximálna kvalita prevedenej práce a 100% spoľahlivosť. Chceme byť dôveryhodný partner, ktorý poskytuje inovatívne riešenia, dodržiava dohodnuté podmienky a vždy úspešne ukončuje svoje projekty.

Kladieme veľký dôraz na neustále zvyšovanie kvality, zefektivňovanie výroby nielen vo výrobných priestoroch firmy, ale aj počas montáži u zákazníka.

Naše služby

Poradenstvo

Návrh riešenia

Konštrukcia

Elektro projektovanie

Mechanická montáž

Elektro ištalácia

Demontáž

Oživenie

Prehliadky a skúšky

Servis

Referencie

Kladieme veľký dôraz na neustále zvyšovanie kvality, zefektivňovanie výroby nielen vo výrobných priestoroch firmy, ale aj počas montáži u zákazníka

Získaný certifikát ISO 9001 deklaruje, že sa riadíme požiadavkami systému riadenia kvality a robíme všetko pre zabezpečenie požiadavok zákazníka.

Naši Dodávatelia

Kde nás nájdete

Stále sme tu pre Vás

[contact-form-7 id="244" title="Kontaktný formulár 1"]

Mlynská 691/20,082 71, Lipany

+421 907 057 393

sekas.install@gmail.com